Компанія «Anystone» працює на ринку вже довгий час, за який здобула повагу та авторитет від клієнтів. Ми виконуємо роботу з довговічного українського каменю та інших якісних матеріалів. Також ми надаємо гарантію на виконану нами роботу.

Не будемо Вам розповідати, що в нас найкраща якість, ціни та спеціалісти, адже це все Ви маєте змогу оцінити самі, переглянувши наші роботи, а також побувавши у нашій майстерні, де завжди можна отримати добру пораду та рекомендацію.

Втрата людини – це випробування, яке для кожної людини не найприємніший момент у житті. Кожна людина відчуває біль від втрати близької людини, а також для багатьох труднощами стає процес встановлення пам’ятника покійному. Тому важливим моментом також є замовлення пам’ятника, як знак подяки.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні в максимально швидкі терміни пам’ятників в Львові та Львівській області.

Офіс нашої компанії знаходиться за адресою: Львівська область, місто Пустомити, вул. Лугова 148. Ми займаємося виготовленням якісних надмогильних пам’ятників, а також спеціалізуємося в області «вироби з каменю».

Наша продукція виготовляється з якісного українського каменю,а також при виконанні замовлення обов’язково береться до уваги наступне:

– індивідуальний підхід до кожного клієнта;

– виконання робіт високої якості;

– виконання робіт у вже узгоджені з клієнтом терміни;

– виконання робіт виходячи з ваших вподобань на фінансових можливостей.

Ми пропонуємо до Вашої уваги пам’ятники з такого матеріалу як граніт(чорний, кольоровий, комбінований), а також з мармурової крихти.

Асортимент наших виробів є достатньо широким, а саме:

памятники з граніту;

памятники з мармурової крихти;

елітні памятники;

дитячі памятники;

– елементи оздоблення(підсвічники,вази, балясини, хрестики інші аксесуари).

Ви маєте можливість замовити у нас одинарний, півторачний, подвійний пам’ятники. Також звертаємо увагу, на те що ми виконуємо наші роботи як і згідно з стандартними розмірами так і з індивідуальними (відповідно до замірів об’єкту).

Наша компанія виконає Ваше замовлення як згідно з зразком, який Ви вподобали собі з нашого каталогу, так і згідно з Вашим ескізом, враховуючи всі Ваші побажання.

Ми виготовляємо пам’ятники високої якості, адже граніт є довговічним матеріалом.

Здійснити замовлення пам’ятника можна, зателефонувавши за номерами:

(097) 544 63 54; (063) 070 68 86.

Ми працюємо для Вас без вихідних!