Any Stone ФОП Кметик
Вироби з каменю - м. Львів та Львівська область

Помірні ціни! Пам'ятники від 4000 грн. з монтажем, тел. - (097) 544 63 54, (063) 070 68 86

Купити вироби з граніту. Гранітні памятники Львів

Гранітні памятники Львів

 

Що таке пам'ятник з граніту?

 

Традиція створювати надгробки з граніту з'явилася ще багато років тому. Це матеріал натурального походження, який має високу міцність, надійність, довговічність, а також легко піддається обробці. З плином часу він не вигоряє на сонці, не боїться несприятливо впливу атмосферних опадів, вологи і дуже просто чиститься за допомогою води і неагресивних миючих засобів. Граніт може мати різні колірні відтінки, а також при обробці отримувати різну форму.

Варто відзначити, що виробництво виробів з граніту - це дуже непростий процес, який вимагає від виконавця певних професійних навичок, а також наявності спеціального обладнання. Маючи все це можливе виготовлення пам'ятників різних параметрів, форм і розмірів. Отримується в результаті виріб буде зберігати свій зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Компанія anystone пропонує Вам широкий асортимент виробів: гранітні памятники Львів, надгробні памятники одинарні та подвійні, скульптури.

Якщо Ви дійсно шукаєте якісний виріб, то Ви його знайшли. Наші памятники стоять не один десяток років, вироби з граніту це не тільки оброблена камяна порода, це в першу чергу память про людину, якої більше з нами немає. Граніт - це також дуже благородна порода, тому ми пропонуємо нашим клієнтам однотипні памятники (наприклад тільки з чорного граніту), так і комбіновані (з декількох видів граніту), розмір виробів буде залежати від індивідуального бажання клієнта.

В нас дуже великий досвід по обробці граніту і виготовлення памятників у Львові та області, результати нашої роботи Ви можете подивитись на фотографіях у цьому розділі.

Львівська область
місто Пустомити
вул. Грушевського 59
(097) 544 63 54, (063) 070 68 86

© 2017 Any Stone. Всі права захищені.